Lees de tekst hieronder eerst goed door !

huur kolf

Kolf verhuur Medela Symphony Borstkolf

Bij mij huur je deze borstkolf met plus kaart. De kolf is uitermate geschikt wanneer jullie baby nog niet direct na de bevalling aan de borst kan of wil drinken. De kolf kan je ondersteunen om toch de productie van moedermelk zo snel mogelijk te laten op starten.

baby weegschaal

Baby weegschaal verhuur

Soms is het nodig om ook nog na de kraamweek een poosje het gewicht van jullie kindje te blijven observeren. Huur dan deze professionele weegschaal evt in combinatie met een lactatiekundig consult voor een observatie van de voeding.

Om de huurkolf thuis te kunnen gebruiken, heb je ook een persoonlijke afkolfset nodig. Deze zijn verkrijgbaar in de maten S, M en L. Een goede pasvorm is erg belangrijk, dus meet altijd even na welke maat het beste bij jouw situatie past. Hoe je dit doet, lees je hier.

Je bestelt deze set apart, naast de borg van de kolf. Overige hulpmiddelen zijn o.a. te vinden in mijn apotheek.

Stuur even een appje om af te stemmen waar en wanneer je de bestelling kunt ophalen.

Let op: deze kolf en/of weegschaal wordt niet verzonden en alleen verhuurd binnen een straal van 25 km vanaf Ermelo/Harderwijk.